Čekejte prosím...

Slevy & benefity

Vážíme si věrnosti všech našich klientů a studentů a budeme rádi, když svou spokojenost projevíte doporučením dalším případným zájemcům. Odměnou Vám budou níže vypsané slevy a benefity, které Vám umožní studovat výrazně levněji! Proto jim věnujte náležitou pozornost, ať Vám žádná z nich neunikne. Záleží jen na Vás, jaký postup zvolíte. Kombinací akčních nabídek můžete dosáhnout slevy až 25 %. Nabízíme Vám tyto bonusy:

Přiveď a získej

Za každého doporučeného nového studenta Vám nabízíme 1 lekci jazyka zdarma. Slevu podle počtu nových studentů, které přivedete, Vám odečteme od následujícího platebního období.

Věrný student

Sleva 5 % je stanovena pro všechny věrné studenty, kteří navštěvovali naše hromadné kurzy v předchozím školním roce (nejméně 2 pololetí) nebo pro ty, jež studovali individuálně nejméně dvanáct měsíců bez přerušení.

Vytrvalý student

Sleva 10 % je pro všechny věrné studenty, kteří navštěvovali naše hromadné kurzy více jak tři roky nebo pro ty, jež studovali individuálně nejméně třicet šest měsíců bez přerušení.

Rychlý student

Sleva 10 % platí pro všechny studenty skupinových kurzů, kteří uhradí částku za jedno pololetí (tj. 16/17/18 lekcí) nejpozději 30. 6. 2024 (datum připsání částky na účet). 

Skvělý student

Sleva 5 % je pro všechny studenty, kteří si předplatí studium ve skupinovém kurzu na dvě po sobě následující pololetí.

Slevy lze různě kombinovat, maximální výše slevy činí 25 %.

Učebnice

Všichni noví i stávající studenti dále mají nárok na 15% slevu na nově zakoupené učebnice v knihkupectví Megabooks. V případě, že máte zájem o jejich zakoupení, nezapomeňte to uvést v online přihlášce do kurzu, kontaktujte nás telefonicky - +420 604 876 372, emailem - esp-olomouc@email.cz nebo nás navštivte v Olomouci na ulici Mlýnská 938/4. Budeme se snažit udělat maximum pro to, abychom vyhověli Vašim požadavkům. 

 

Dárkové poukazy

Pokud přemýšlíte nad originálním dárkem nebo si nevíte rady, co dát svým blízkým či známým k svátku, narozeninám, výročí, Vánocům či jiným příležitostem, nabízíme Vám možnost zakoupení dárkového poukazu. Investice do vzdělání v oblasti cizích jazyků je jistě nejen zaujme, ale také potěší a obohatí. Hodnotu dárkového poukazu si pro obdarovávané stanovíte sami. Poukaz může být vystaven jak na individuální výuku, tak na hromadný kurz.

V případě, že máte zájem o dárkový poukaz, vyplňte online přihlášku do kurzu, kontaktujte nás telefonicky - +420 604 876 372, emailem - esp-olomouc@email.cz nebo nás navštivte v Olomouci na ulici Mlýnská 938/4. Budeme se snažit udělat maximum pro to, abychom vyhověli Vašim požadavkům.

Zvažte, zda budete chtít dárkový poukaz vyplnit, nebo si jej vypíšete sami, tzn. uvedete jméno dárce a obdarovaného. Hodnotu dárkového poukazu určujete sami dle svého uvážení. Doporučujeme se podívat na vypsané kurzy, popř. napsat či zavolat o radu, rádi s Vámi zkonzultujeme možná řešení.

Dárkový poukaz lze zaplatit bezhotovostním převodem na firemní účet, popř. je možné ho uhradit kartou na platebním terminálu v kanceláři sekretariátu. Poukaz je vytištěný na speciálním papíru, proto je potřeba si ho vyzvednout osobně v kanceláři sekretariátu nebo Vám ho můžeme zaslat na Vaši adresu poštou.

Zakoupený dárkový poukaz lze využít na jakoukoli službu nabízenou jazykovým centrem. Platnost poukazu je jeden kalendářní rok od data zakoupení. Obdarovaný dárkového poukazu projeví zájem o jeho uplatnění zkontaktováním sekretariátu. Pokud si vlastník poukazu vybere službu ve vyšší hodnotě, než má dárkový poukaz, musí si službu doplatit. Dárkový poukaz není cenným papírem, je nerefundovatelný, tzn. nelze jej směnit za peníze.

LETNÍ KURZY 2024

Právě probíhá zápis! Neváhejte a vybírejte z naší nabídky! 


  • ceny již od 1820 Kč (bez DPH)
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 215 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • kurzy začínají v týdnu od 8. 7. do 12. 7. 2024

PODZIMNÍ KURZY 2024

Již nyní si můžete naplánovat podzimní kurz! Vyberte si z naší nabídky!


  • ceny již od 3520 Kč (bez DPH) za 16 lekcí/od 3740 Kč (bez DPH) za 17 lekcí/od 3960 Kč (bez DPH) za 18 lekcí
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 220 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • podzimní kurzy začínají v týdnu od 16. 9. do 20. 9. 2024

SLEVY & BENEFITY

Věnujte pozornost slevám a výhodám, které Vám umožní studovat výrazně levněji!

Kombinací akčních nabídek můžete dosáhnout slevy až 25 %!


KONTAKT

Provozovna


Adresa:

Mlýnská 938/4
Olomouc
779 00
Česká republika

Kontaktní údaje:

+420 604 876 372

esp-olomouc@email.cz

FACEBOOK