Čekejte prosím...

Nejlepší překladače webových stránek

Úsporu času a energie Vám přinesou i rozšíření pro prohlížeče. S jejich pomocí přeložíte požadovaný text či webovou stránku velmi rychle. K nalezení vhodného překladu stačí jen pár sekund. Nemusíte nic instalovat, čímž se rychlost jejich použití ještě zvyšuje. Jestliže nechcete nikoho urazit, raději si ověřte přesnost překladu. Nejnovější online překladače umí přeložit dokonce i složité věty téměř perfektně. I přesto je třeba mít na paměti, že se jedná o přístroj a chyby se vždy mohou vyskytnout. 

Google Translator (Google Chrome)

S tímto rozšířením budete mít nejpopulárnější překladač vždy po ruce. Jedním kliknutím přeložíte frázi, text i celou webovou stránku. Ušetříte tak spoustu času a úsilí, které byste jinak věnovali manuálnímu překladu.

Google překladač bude tiše odpočívat, dokud nenavštívíte cizojazyčnou stránku. Když se tak stane, zeptá se Vás, jestli si ji přejete přeložit. Pokud Vám bude neustále vyskakující okénko vadit, můžete si tuto možnost v nastavení vypnout. Potě ale budete muset překládat stránky manuálně. Naštěstí to není nic těžkého. Stačí dva kliky a stránka v mžiku promění cizojazyčný obsah v lokalizovaný. Stejným způsobem lze překládat i jednotlivá slovíčka. Nejprve je ale musíte označit a až potom zadat pokyn k překladu. 

Nyní disponuje více než sty jazyky a díky tomu si získal naprostou většinu uživatelů. Podporovány jsou nejen největší světové jazyky v čele s angličtinou, ale i ty méně rozšířené. Překlad přímo v prohlížeči je zdarma a mezi uživateli oblíbený nejen díky širokému spektru jazyků (včetně češtiny), vysoké rychlosti a celkem kvalitnímu překladu. Největší nevýhodou tohoto rozšíření je fakt, že je v plné verzi dostupný pouze na domovském Google Chrome. Pokud jej budete chtít dostat např. do Firefoxu nebo Opery, bude zapotřebí trochu improvizace. 

Mate Translate (Edge) (Firefox) (Opera) (Safari)

Mate Translate je předělávkou aplikace pro mobilní zařízení a počítače, s níž Vás od ideálního překladu dělí pouze dvě kliknutí. Mate Translate mluví 103 jazyky včetně češtiny. Krátké fráze, dlouhé texty i celé stránky tedy přeložíte téměř z jakéhokoliv jazyka. Z výsledných překladů si pak můžete vytvořit slovníček frází a ten využívat i na dalších platformách díky synchronizaci. Pokud si tedy pořídíte aplikaci pro PC, veškerý uložený obsah se přenese i tam. Rozšíření pro Edge, Firefox i Operu je zcela zdarma, pokud budete chtít použít Safari, budete muset zaplatit 30 dolarů.

Microsoft Translator (Edge)

I Microsoft má svůj vlastní prohlížeč a překladač. A když tyto dva nástroje spojíte, získáte poměrně zajímavou pomůcku pro prohlížení cizojazyčných webů. Na dvě kliknutí přeložíte označený text, ale i celou webovou stránku do jednoho z vybraných jazyků. Toto rozšíření jich podporuje celkem 60 včetně češtiny, takže rozhodně je z čeho vybírat. Navíc služba je nabízena zdarma. Kvalita překladu záleží na typu a obsahu textu. S technickými a odbornými články bude mít Microsoft překladač problémy, obecné články ovšem přeloží poměrně srozumitelně. Chybám typickým pro strojové překlady se nevyhneme, i tak jde o skvělé rozšíření, které by si měl nainstalovat každý uživatel Edge.

LETNÍ KURZY 2024

Právě probíhá zápis! Neváhejte a vybírejte z naší nabídky! 


  • ceny již od 1820 Kč (bez DPH)
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 215 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • kurzy začínají v týdnu od 8. 7. do 12. 7. 2024

PODZIMNÍ KURZY 2024

Již nyní si můžete naplánovat podzimní kurz! Vyberte si z naší nabídky!


  • ceny již od 3520 Kč (bez DPH) za 16 lekcí/od 3740 Kč (bez DPH) za 17 lekcí/od 3960 Kč (bez DPH) za 18 lekcí
  • 1 lekce = 90 minut, tzn. od 220 Kč za jednu lekci (bez DPH)
  • max. 8 účastníků ve skupině
  • podzimní kurzy začínají v týdnu od 16. 9. do 20. 9. 2024

SLEVY & BENEFITY

Věnujte pozornost slevám a výhodám, které Vám umožní studovat výrazně levněji!

Kombinací akčních nabídek můžete dosáhnout slevy až 25 %!


KONTAKT

Provozovna


Adresa:

Mlýnská 938/4
Olomouc
779 00
Česká republika

Kontaktní údaje:

+420 604 876 372

esp-olomouc@email.cz

FACEBOOK